Hakkımızda

İzmir'de 2002 yılından beri bu sektörün içinde siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2010 yılından bu yana kendi firmamız "Zebra Partner / Bitmeyen Kartuş Ana Bayi / Hp Partner bayiliklelerimiz bulunmaktadır.

Hp, brother, samsung, xerox, canon, panasonic, oki, epson, lexmark markalarının teknik servis olarak yazıcı, fotokopi ve faks makinelerinin sadece bakım ve onarımlarını değil aynı zamanda da yazıcıların toner dolum, 2 el yazıcı, mürekkep ve yazıcıya ait parçaların satış işlemlerini de gerçekleştiriyor. Garanti altında gerçekleştirilen toner dolumu sayesinde tonerlerinizden daha iyi bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Sizde bu sektörde güvenebileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız hemen cihazınız ile beraber servisimize gelmelisiniz.

Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, projeksiyon, faks makineleri her geçen gün hızlı bir şekilde artması birçok gereksinimi de beraberinde getirmiştir. Özellikle yazıcı, faks ve fotokopi makinesi gibi cihazların üretilmesi ve bu cihazların günlük hayatta çok fazla kullanılması sonrasında meydana gelen arızaları gidermek için teknik servisler kurulmaya başlanmıştır. İzmir Yazıcı servisi olarak bu sektörde yer alan ve tecrübesi ile rakip firmaların bir adım önüne geçen bir firmadır. Sizde fotokopi, faks ve yazıcı makinelerinizde sorun yaşıyorsanız ve bu sorunların kalıcı olarak çözülmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.